Forum Arşivim

Tam Versiyon: GTA San Andreas Gizemler
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Ben Bizzat Kendi Denediklerimi Paylaşıyorum Diğerlerini Paylaşıyorum Onlarıda Deneyip Paylaşıcam. Sizde Denediklerinizi Yorum Atın.Kendi Bulduğum Gizemler:

1) Ed Gein'in Evi
Los Santosun Yakınında Olan Bir Ev Buldum. Ev Parlıyodu. Yanında Baston Ve Kırık Dökük Bir Araba Vardı(Araba Her Zaman Öyle Olmuyor Bazen Normalde Oluyor Ben Çekerken Normalde Diğer Gittiğimde Kırık Döküktü Hesoyam Yazdım Olmadı) Ben Bunun Ed Gein'in Evi Olduğunu Düşünüyorum. Resimler:

[Resim: cqmxu.png]
[Resim: cqmzk.png]
[Resim: cqmzy.png]


2) Yüzemeyen Adam
Yüzme Yarışına Katıldım. Ondan Sonra Baya İlerledim. Bi Geri Baktım Seyirci Varmı Diye. Bi Tane Adam Yüzemiyordu. Geri Döndüm Ve Resmini Çektim. Bu Bir Oyun Hatası Diye Düşünüyorum.
[Resim: cqn2g.png]


3) Uzay Kristali

Ben Gizem Araştırırken Bi Evin İçindeydim. Herkes Salonunda Uzun Sarı Bi Koltuk Olan Ve Tuvaleti Yatak Odasında Olan Evi Bilir. Birden Yatağın Üstündeki Kitaplar Dikkatimi Çekti. Bir Kitabın Üstünde The" Space Gem" [Uzay Kristali] Yazıyordu. Yazarıda G.M. Berlotti 'ydi. İnternete Yazdım Berlotti yi Birşey Bulamadım. Sizce Bu Ne Olabilir.
İşte Resim:
[Resim: cqnt2.png]


Normal Bulduğum Ve Denediğim Gizemler

4) Mass Grave
Orjinali: Umarım herkes 69. bölgeyi biliyodur 69. bölgeden El Castillo Del Diablo'ya doğru giderken bir çukur var çukurun içinde 6 tane ceset var üstünde ise bir araba var havaalanındaki uçak kalıntılarında ölen insanlar sanırım ..

Benim Düşüncem: Onlar Uçakta Ölen İnsanlarsa Oraya Nasıl Geldiler Ve O Yanlarındaki Araba Ne. Bunları Bulabilen Varsa Yorum Atsın.
5) Vice City Gizli Paketi Ve Vice City Haritaları
Orjinali: Los Santos'ta bir dükkanda Vice City'deki gizli paketin büyüğünü bulabilirsiniz. Angel Pine'de bir çöp kutusunda ise Vice City haritaları görebilirsiniz.

6) Vice City Ve Gta 3 Posterleri
Vinewood'da mezarlığın arkasındaki bir binada Gta Vice City ve GTA III posterlerini görebilirsiniz ..

7) Hayalet Grafiti
Orjinali: Vinewood'daki mezarlıktaki duvarda akşam 20:00'da ortaya çıkan sabah 06:00'da yok olan bir grafiti görebilirsiniz ..

8) Mezarlıktaki İsmimiz
Örjinali: Vinewood'daki mezarlıktaki bir mezar taşının üstünde dikkatlice bakınca CARL yazdığını görebilirsiniz + Çölde terkedilmiş mezarlıktada bir mezar taşının üstünde CARL yazdığı doğrudur ..

9) Gizli Şehir
Örjinali: Las Venturas'ta satın aldığımız bir evin içinde kapının yanında KANGAROO yazarak zıplarsanız aşağı düşersiniz ve bir süre sonra ufak bir şehre gelirsiniz içine insan yoktur

10) Telefon Numarası
Orjinali: Vinewood yazısının arkasındaki havuzlu evde bir telefon var telefonun üstüne fotoğraf makinesi veya dürbünlü tüfekle yakınlaştırıp baktığınızda bir telefon numarası görmeniz mümkün google'a arattırdım ama bişey çıkmadı ..

11) Ay
Sniper Rifle ile Ay'a ateş ederseniz Ay'ın büyüdüğünü görebilirsiniz. Bir süre sonra küçülüp yenide büyümeye başlar bu gizem bütün GTA serisinde mevcuttur ..

12) Hayalet Vortex
Bot kursunun karşısındaki plajda Hayalet Vortex görebilirsiniz. Yine bir oyun hatası.
13) Ölen Fotoğrafçı
Örjinali: Los Santos'ta bir fotoğrafçı var. Bu fotoğrafçı bir kaç fotoğraf çektikten sonra denize yürüyerek kendini öldürüyor. Sanırım koordinat hatası.

14)Çöldeki Jimmy'nin Hayaleti
Örjinali: Arco Del Oest'e araştırma yaptık ve çöl bekçisini buldum. Polis aracı belli aralıklarla buraya geliyor. Normal hiç bir araba buraya gelmiyor. Veya Jimmy Hernandez'in hayaleti olabilir. Çünkü araç buraya El Castillo Del Diablo'ya giriyor.

15) Claude San Andreas'ta
Orjinali: Farewell, My Love görevine girdiğinizde GTA 3'ün ana karakteri olan Claude'u görebilirsiniz tabi her zaman ki suskun haliyle Catalina da bir GTA 3 karakteridir ..
[Resim: cqqqy.jpg]


16) Gizli Mekanlar
Ganton GYM'ye gidip adamları öldürüp ROCKETMAN ile kapının önünden havalandığınızda önünüze direkt olarak sarı ok çıkar oraya girdiğinizde ise bir kaç tane gizli mekan görebilirsiniz bu mekanların içinde Madd Dogg ile OG Loc'u tehdit ettiğimiz mekanda bulunmakta üstelik mekanlarda değişik şarkılar çalmakta ..

17) Letherface Ve Ed Gein
Bu iki adam psikopat bir seri katildir Leatherface moddur fakat Ed Gein çölde terkedilmiş mezarlıkta El Castillo Del Diablo'da karşınıza çıkabilir ve arasıra sizi pompalı tüfek ile koşturduğunu görebilirsiniz ..


San Andreas oynayamam artık kesin Big Grin
Asıl şimdi oynamaya başlican bea Big Grin

Yeni Gizemler Ekledim !!!
Yok ben korkarım Big Grin bunları silmenin yolu yokmu Undecided
bi sorundan dolayı videolar silinmiş en yakın zamanda düzelticem
Sa-Mp de birisiyle mezarlığa ordan Bu ufo nun oraya gittik şansımıza sabahtı nasıl topukladık hatırlamıyorum Big Grin
zaten bunlar sampta işlemez korkma Big Grin
İşler işler su altında şehir buldum Big Grin şehri su basmış. gene bi gizemle gidiliyor.
sampta mı buldun bari ben biliyom orayı zaten bulduk dediğin şey 1 yıl önce modası geçti oranın modası yanardağın geldi sampta z de bi taksiciye söyle getirsin seni yanardağa yada ben getiririm istersen Big Grin

bide ben yeni moda başladım bıraktım ama şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum Big Grin
Referans URL